Pijawki pochodzą z hodowli, są przebadane laboratoryjnie.

Kontrola biologiczna zapewnia, że pacjent otrzymuje wysokiej jakości czysty środek leczniczy.

Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk, bądĽ obrzydzenie i nabierze przekonania, że te malutkie stworzonka dadzą nam więcej niż zażywane garściami chemiczne preparaty, to jakość naszego zdrowia i życia ulegnie znaczącej poprawie.

Wiele osób mówi wprost - "dlaczego tak póĽno podjąłem leczenie pijawkami?".

Terapeuta, tak prowadzi zabieg, aby pacjent nie odczuwał strachu bądĽ obrzydzenia. Jeżeli pacjent nie chce widzieć pijawek, to ich nie widzi.

Ugryzienie pijawek odczuwane jest jako lekkie pieczenie, bądĽ szczypanie. Po około 10 minutach od rozpoczęcia zabiegu zaczynają działać substancje znieczulające i pacjent zupełnie się relaksuje, pijawka odpada sama, bądĽ jest zdejmowana przez terapeutę.

Przykład normalnego naskórkowania po zastosowaniu pijawek w owrzodzeniu trwającym 5 latCztery kolejnen etapy gojenia owrzodzenia z użyciem pijawek. Rana 5-cio letnia wygojona w 2 miesiąceWygojone owrzodzenie żylne w przeciągu 2 miesięcy


Z punktu widzenia pacjenta zabieg polega na przystawieniu pijawki do chorego miejsca na jego ciele. Tymczasem należy uświadomić sobie, że w czasie przyssania pijawki zachodzą dwa procesy:
- zepsuta krew znajduje swe ujście,
- pijawka lekarska uwalnia wiele substancji do krwioobiegu, w szczególności hirudynę, prostaglandyny, adelinę, galantynę, hialuronidazę, lipazy, neurotransmitery, antyelestazy.

Absolutnie wykluczone jest stosowanie tych samych pijawek dla różnych osób.
 

Leczenie pijawkami

Hirudoterapia

Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk bądĽ obrzydzenie - nabierze przekonania, że te malutkie stworzenia stworzonka dadzą nam znacznie więcej niż zażywane garściami chemiczne preparaty.


Aktorka Demi Moore przyznała się do okresowych zabiegów odmładzania za pomocą hirudoterapii. Poddaje się ona takim zabiegom w Szwajcarii. Zdradza tym samym sekret swojej piękności mimo upływu lat.
Terapie odmładzania wyglądu i upiększania skóry przy pomocy pijawek należą do jednych z najbardziej ekskluzywnych technik hirudoterapii w świecie i święcą aktualnie triumf na wszystkich kontynentach.Warszawa, ul.Marszałkowska, tel.

Katalog SEO: katalogseo.net.pl
 linki
wykonanie: GrafMedia