Dentysta Radom


Mój zawód to moja wielka pasja, a najważniejszy jest uśmiech zadowolenia na twarzy moich Pacjentów.
Jestem lekarzem dentystą z 12 letnim doświadczeniem zawodowym oraz wieloletnim w pracy w jednej z największych i najnowocześniejszych Klinik Stomatologicznych w Skandynawii oraz absolwentką Studiów Podyplomowych z zakresu protetyki stomatologicznej – Master in Prosthodontic Uniwersytetu Medycznego we Włoszech (Siena).
Zapewniam kompleksowe usługi stomatologiczne. Gabinet dentysta radom koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu protetyki stomatologicznej, stomatologi zachowowawczej, chirurgii stomatologicznej, enododoncji, czy też stomatologii dziecięcej.

Do leczenia przystępujemy kompleksowo, planując poszczególne etapy i proponując pacjentowi kilka możliwych rozwiązań w ich konkretnym przypadku.
Szczególnie ważna jest dla nas atmosfera panująca w czasie Państwa wizyt. Gwarantujemy, że spotkanie z nami odbędzie się w serdecznej, przyjaznej atmosferze.
Wszystkim pacjentom zapewniamy opiekę stomatologiczną na najwyższym, międzynarodowym poziomie, dążąc do kreowania pięknych, zdrowych uśmiechów w miłej i przede wszystkim bezstresowej atmosferze.
 

Leczenie pijawkami

Hirudoterapia

Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk b?dĄ obrzydzenie - nabierze przekonania, że te malutkie stworzenia stworzonka dadz? nam znacznie więcej niż zażywane gar?ciami chemiczne preparaty.


Aktorka Demi Moore przyznała się do okresowych zabiegów odmładzania za pomoc? hirudoterapii. Poddaje się ona takim zabiegom w Szwajcarii. Zdradza tym samym sekret swojej piękno?ci mimo upływu lat.
Terapie odmładzania wygl?du i upiększania skóry przy pomocy pijawek należ? do jednych z najbardziej ekskluzywnych technik hirudoterapii w ?wiecie i ?więc? aktualnie triumf na wszystkich kontynentach.Warszawa, ul.Marszałkowska, tel.

Katalog SEO: katalogseo.net.pl
 linki
wykonanie: GrafMedia